Rubriky:

1. liga

SESTAVA KOLA: Loučení se sezónou proběhlo v režii dvougólových střelců

1. června 2015 17:32 - Praha

Tradice zůstala zachována, v závěrečném kole sezóny se hrál uvolněný fotbal a padalo hodně branek. Hned čtyři hráči skórovali dvakrát, což se samozřejmě odrazilo také v nominaci ideální sestavy 30. kola fotbalové Gambrinus ligy podle Sport.cz. Nejvíc si loučení zpříjemnil Liberec, do jedenáctky dodal hned tři své reprezentanty.

 

Sport.cz s použitím webových stránek klubů

Příbram se sice zpočátku vzpouzela, nakonec ale Plzni mistrovskou oslavu nepokazila. Viktoria vyhrála 5:2 a Holenda i Kolář se trefili dvakrát. Holendovy nůžky přitom jistě budou kandidovat na gól roku.

Ještě o branku lepší skóre zaznamenal Liberec, sestupující České Budějovice porazil 5:1. Dvě branky vsítil Šural, jednou trefou korunoval výborný výkon Breznaník a napodobil ho také obránce Fleišman. V Brně se zase dvěma trefami prezentoval jablonecký Doležal, svou jedenáctou trefu v ročníku pak zaznamenal jeho spoluhráč Novák, rekordman mezi obránci.

V derby na Spartě byl vynikající brankář Zlámal. Klokan mezi tyčemi inkasoval pouze jednou od krále střelců Lafaty... Loučení s první ligou si proměněnou penaltou a výhrou v Teplicích zpříjemnil hradecký Mareš. Magera pak dovedl Mladou Boleslav do pohárů a Došek nasměroval Slovácko k výhře na Slavii.

Sestava 30. kola fotbalové Gambrinus ligy podle Sport.cz:
Zlámal (Bohemians) - Fleišman (Liberec), P. Mareš (Hradec Králové), Novák (Jablonec) - Šural (Liberec), Kolář (Plzeň), Magera (Mladá Boleslav), Breznaník (Liberec) - Holenda (Plzeň), Došek (Slovácko), Doležal (Jablonec).
dos, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: 1. liga

Filtr článků - 1. liga


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..