Rubriky:

1. liga

Liberec kvůli karanténě dál netrénuje, proti Soluni hrát chce

26. září 2016 13:09 - Liberec
(Aktualizováno: 26. září 2016 13:24)

Ani během pondělí se nesejdou fotbalisté Liberce na společný trénink. I nadále trvá karanténa, kterou způsobilo infekční virové onemocnění většího počtu hráčů. Již ve čtvrtek má přitom Slovan nastoupit v Evropské lize proti PAOK Soluň. Vedení klubu věří, že do té doby se kádr dá do pořádku natolik, aby mohl zápas odehrát.

 

Kateřina Šulová, ČTK

Sobotní ligový duel v Karviné byl odložen, přesun v programu Evropské ligy by byl samozřejmě mnohem složitější. Situace Slovanu je každopádně svízelná, vždyť právě domácí utkání se Soluní může být v bitvě o postup ze skupiny klíčové.

"Stav se zlepšuje, nicméně karanténa zatím trvá. V úterý ráno se budou dělat kontrolní vyšetření u postižených hráčů a věříme, ze bude hygienikem povoleno trénovat," řekl pro klubový web sportovní ředitel Jan Nezmar. "Věříme, že čtvrteční utkání budeme schopni odehrát, byť je evidentní, že tým nebude v optimálním stavu," avizuje Nezmar.

Vstupenky na utkání Evropské ligy jsou i nadále v prodeji. Zrušena byla pouze plánovaná fanzóna, jejíž součástí měla být autogramiáda celého týmu.

dos, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: 1. liga

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..