Rubriky:

Hokej

Další kolo prodeje lístků na MS v hokeji se opozdí

11. března 2004 19:29 - PRAHA

Začátek třetí vlny prodeje vstupenek na hokejové mistrovství světa v Praze a v Ostravě se přibližně o týden opozdí a začne tedy až po 20. březnu. Na terminálech společnosti Sazka se budou prodávat dosud rezervované vstupenky i na zápasy českého týmu, které nevyužije mezinárodní federace IIHF ani obchodní partneři pořadatelů.

 

SAZKA

Organizační výbor šampionátu v současnosti o těchto blokovaných vstupenkách stále jedná. "Cílem je co nejvíce snížit technické blokace a uvolnit do třetí vlny prodeje více vstupenek. Vzhledem k tomu, že tato jednání ještě probíhají, bude začátek třetí vlny prodeje, který byl původně plánován na 15. března, opožděn přibližně o týden," uvedli pořadatelé v tiskové zprávě.

V první fázi byl v závěru loňského roku spuštěn prodej lístků přes internet, od poloviny ledna přešla loterijní společnost na prodej na svých terminálech. Zápasy českého týmu byly rozebrány téměř okamžitě; v současné době jsou v prodeji vstupenky na některá utkání v základní části šampionátu, v následných kvalifikačních skupinách a ve skupině o udržení. Datum začátku třetí vlny prodeje bude oznámeno na internetových stránkách www.sazkaticket.cz a www.mshokej2004.cz.

Ceny takzvaných balíčků denních vstupenek na dva zápasy jsou rozděleny do tří kategorií podle atraktivity míst a odstupňovány podle vývojové fáze turnaje. Nejdražší lístky na finále tak vyjdou na 6500 korun, zatímco na baráž o udržení lze jít i za 130 korun. Mistrovství světa se v Praze a v Ostravě uskuteční od 24. dubna do 9. května.

ČTK

Zrušit


Časová osa: Hokej

Filtr článků - Hokej


Výsledkový mix: