Irgl pojistil vítězství hokejistů Jaroslavle v Podolsku

MOSKVA

Český hokejista Zbyněk Irgl vstřelil jeden ze dvou gólů Jaroslavle v sobotním utkání ruské ligy v Podolsku a pomohl svému týmu k výhře 2:0. Hosté, kterým patří v tabulce šesté místo, rozhodli zápas v polovině druhé třetiny, kdy se během necelých dvou minut trefili nejprve Koňkov a poté i bývalý vítkovický útočník.

Dva rychlé góly, vstřelené pokaždé krátce po zahájení hry, zajistily hráčům Chimiku Moskevská oblast vítězství 2:1 v Novokuzněcku. Už po 15 sekundách první třetiny skóroval hostující Popěrečnyj, prodloužení pak po pouhých 41 vteřinách ukončil jeho spoluhráč Leščov.

Rusko - 16. kolo
Dynamo Moskva - Čerepovec 4:1, MVD Podolsk - Jaroslavl 0:2 (Irgl 1+0), Novokuzněck - Chimik MO 1:2 v prodl., Novosibirsk - Petrohrad 0:4, Omsk - Nižněkamsk 3:2, Spartak Moskva - Kazaň 7:3.