Irgl vstřelil v ruské lize vítězný gól Jaroslavle

MOSKVA

Reprezentační útočník Zbyněk Irgl ve službách Jaroslavle vstřelil v páté minutě úterního utkání ruské hokejové ligy proti Omsku gól, který se později ukázal jako vítězný. Lokomotiv utkání vyhrál 2:1 a posunul se na páté místo tabulky.

K českému souboji došlo v zápase Chimiku Moskevská oblast s Čechovem. Domácí vedli 2:0, když na druhou branku přihrál ve druhé třetině Jan Bulis, jeho jmenovec Horáček ale vzápětí snížil na rozdíl jediné branky. Vyrovnaný průběh pokračoval i v poslední části, tři minuty před koncem vyrovnal Nosov na 3:3. Hosté nakonec zápas získali pro sebe, v samostatných nájezdech. Bulis jel dvakrát, ale ani jednou neuspěl, vítězný gól Čechova vstřelil Oleg Kvaša.

Rusko - 17. kolo:
Chimik MO - Viťaz Čechov 3:4 po sam. nájezdech (Bulis 0+1 - Horáček 1+0), Čerepovec - Spartak Moskva 3:2 v prodl. (za domácí Hrabal 0+1), Jaroslavl - Omsk 2:1 (za domácí Irgl 1+0), Kazaň - Novosibirsk 6:1, Nižněkamsk - Novokuzněck 4:3, Nižnij Novgorod - MVD Podolsk 2:4, Petrohrad - Chabarovsk 3:1.