Bulis vstřelil dva góly, ale jeho Chimik s Kazaní prohrál

MOSKVA

Dvěma góly se blýskl český hokejový útočník Jan Bulis v zápase 46. kola ruské superligy proti Kazani. Jenže jeho tým Chimik Moskevská oblast na vlastním ledě prohrál 2:3 v prodloužení, když vítěznou branku zaznamenal někdejší Bulisův spoluhráč z Montrealu Oleg Petrov.

Kazaň vedla na ledě Chimiku už od čtvrté minuty zásluhou Zubareva, ale Bulis v jedenácté minutě vyrovnal. Na konci druhé třetiny pak dokonce v přesilovce potrestal vyloučení Šajfigulina a dostal domácí do vedení. To Chimiku vydrželo do 45. minuty, kdy se tým po vyloučení Ekmana a Kosmačeva musel bránit jen ve třech.

Kazaň dvojnásobnou početní výhodu využila dokonale a Pervyšin po přihrávce Hentunena vyrovnal. Dvě minuty po začátku prodloužení pak rozhodl o vítězství hostů Oleg Petrov a Kazaň se posunula na šestou příčku tabulky právě před Chimik.