Rubriky:

Tipsport extraliga

Dopita se opět trefil před sirénou a rozhodl

3. ledna 2007 11:05 - ZNOJMO

Před týdnem vstřelil v Praze Slavii dva góly těsně před koncem třetin, ale Znojmo si neodvezlo ani bod. V úterý využil útočník Jiří Dopita na konci prostřední dvacetiminutovky nekoncentrovanosti litvínovského brankáře Hübla a takřka zároveň se sirénou zvýšil vedení Orlů na 3:1, čímž zřejmě definitivně rozhodl o tříbodovém zisku jihomoravského mužstva.

 

PRÁVO/Lukáš Táborský

"Určitě nejsem specialista na poslední vteřiny. Prostě mi to teď tak párkrát vyšlo," usmíval se šťastný střelec. "Všiml jsem si, že se třetina chýlí ke konci, a tak jsem zkusil co nejrychleji zakončit. Hübl moji střelu evidentně podcenil, byla to jeho chyba," mínil Dopita, který v poslední části pojistil dalším gólem vítězství Znojma. "Po dvou porážkách venku jsme vybojovali strašně důležité body," liboval si veterán.

Litvínovský gólman se už zřejmě viděl v šatně a na Dopitovu střelu se nedostatečně soustředil. Trenéra Severočechů Václava Sýkoru naštval natolik, že ho v poslední třetině nechal sedět na střídačce.

"Byla to Hüblova hrubka, toto se mu nesmí stávat. Ani jsem ji s ním v kabině nerozebíral. Hned jsem byl rozhodnutý, že půjde z ledu," tvrdil nazlobený Sýkora. Ukázalo se ovšem, že třetí gól domácích byl klíčový. "Moc nám pomohl. Vedení jsme si už pak v klidu pohlídali," souhlasil znojemský asistent Jan Votruba.

Čestmír Folk, Právo

Zrušit


Časová osa: Tipsport extraliga

Filtr článků - Tipsport extraliga


Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..