Živě

Útočník Dufek si vybojoval smlouvu ve Zlíně

16. dubna 2019 14:13 - Zlín

Hokejový útočník Jan Dufek bude v příští sezoně působit v extraligovém Zlíně. Dvaadvacetiletý hráč hrál ve Zlíně v rámci takzvaných střídavých startů z prvoligové Poruby v závěru aktuálního ročníku, teď s klubem podepsal roční smlouvu s opcí.

 

Josef Pešout, Právo

"Honza se nám hokejově velmi líbil, neboť velmi dobře čte hru. Současný moderní hokej je především o rychlosti a myšlení dokázat realizovat tyto věci, což jsou jeho nesporné přednosti. Velmi nás potěšilo, že se snažil tvořit hru, nebyl vůbec ustrašený a odehrál parádní zápasy," uvedl generální manažer Martin Hosták v tiskové zprávě.

Dufek odehrál za Zlín včetně play off 11 zápasů, ve kterých vstřelil gól a přidal čtyři asistence. "Nabídka přišla krátce po konci sezony a nebyl důvod s podpisem čekat. Jsem rád, že budu nadále hrát ve Zlíně. A snad navážu na závěr minulé sezony a naplním očekávání," řekl brněnský rodák, který hrál extraligu i za Litvínov.

ČTK

Časová osa: Tipsport extraliga 2020/2021

Filtr článků - Tipsport extraliga


EURO 2021

Evropský fotbalový svátek, jež byl kvůli koronaviru o rok odložen, začíná 11. června a končí 11. července 2021. Revoluční EURO pořádá hned 11 evropských zemí a poprvé se na něm představí video asistent rozhodčího (VAR). Česká reprezentace se v rámci skupiny D utká se Skotskem, Chorvatskem a Anglií, finále turnaje hostí londýnské Wembley.

Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..