Rubriky:

Tipsport extraliga

Hokejista Langhammer se upsal na další dva roky Spartě

23. října 2007 11:37 - PRAHA

Hokejista pražské Sparty Jakub Langhammer se v pondělí dohodl s vedením klubu na dvouletém prodloužení stávající smlouvy, která vyprší na konci probíhajícího ročníku. Třiadvacetiletý útočník se v poslední době zařadil mezi opory obhájce mistrovského titulu a svými výkony si nedávno vysloužil i reprezentační pozvánku.

"Nějaká oťukávání probíhala již od konce minulé sezóny, ale intenzivně jsme začali jednat před několika dny. Dohodli jsme se prakticky za pět minut, protože mým cílem je hrát i nadále za Spartu," uvedl Langhammer pro oficiální webové stránky Sparty.

Pražský rodák nechyběl ani u posledních dvou titulů Pražanů. "Jakub má za sebou jako sparťanský odchovanec první dvě sezóny v A týmu. Slibujeme si od něj, že chytí příležitost za pačesy, vezme na sebe větší díl odpovědnosti, a bude se posouvat nahoru jak v sestavě, tak i v důležitosti pro tým," uvedl na hráčovu adresu generální manažer Petr Bříza.

Langhammer odehrál v minulé sezóně za Spartu včetně play-off celkem 65 utkání, ve kterých zaznamenal 19 bodů za 11 branek a osm přihrávek. V tomto ročníku ve 14 duelech dvakrát skóroval.

ČTK

Zrušit


Časová osa: Tipsport extraliga

Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..