Rubriky:

Tipsport extraliga

Barinka hrál ve 40. kole dvakrát, Třinec čeká kontumace

11. ledna 2008 22:15 - KLADNO

Třinecký útočník Peter Barinka hrál v rozporu se soutěžním řádem hokejové extraligy ve dvou zápasech 40. kola a Oceláře, kteří v pátek podlehli na ledě Kladna 0:3, čeká téměř jistě kontumace výsledku na 0:5.

Barinka totiž zasáhl nejen do pátečního zápasu, ale také do předehrávky 27. listopadu, kdy ještě v dresu Zlína pomohl k výhře na ledě pražské Sparty.

Více o zápase Kladno - Třinec najdete ZDE:

Ředitel soutěže Stanislav Šulc o celém případu věděl zatím pouze z doslechu, nemohl tedy kontumaci potvrdit se stoprocentní jistotou. "Nemám totiž momentálně přístup k oficiálním zápisům o utkání, ale pokud to tak je a Barinka opravdu nastoupil v obou utkáních, pak jde samozřejmě o porušení pravidel a rozpisu soutěže, takže nemůže následovat nic jiného, než kontumace," řekl Šulc ČTK. "Celá věc se také stane předmětem jednání disciplinární komise," doplnil.

V Třinci si uvědomili až po zápase v Kladně svou nedbalost, kvůli které třicetiletý forvard zasáhl neoprávněně do hry. "Beru to na sebe, že jsem to neohlídal," sypal si popel na hlavu vedoucí třineckého mužstva Aleš Mach v komentáři pro klubový web.

ČTK, Sport.cz

Zrušit


Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..