Rubriky:

Tipsport extraliga

V Litvínově rozhodl drama Šlégr, pochvalu zasloužil také brankář Franěk

21. ledna 2008 09:20 - LITVÍNOV

Napínavou podívanou v Litvínově ukončil nejzkušenější domácí obránce Jiří Šlégr, který dal v prodloužení vítězný gól. "Puk se ke mně odrazil zpátky a najednou jsem měl před sebou prázdnou klec," přiblížil Šlégr rozhodující okamžik v utkání s Karlovými Vary. Šestatřicetiletý obránce v černožlutých barvách se spolu s Petrem Fraňkem, který proti Západočechům v neděli vychytal čisté konto, dostali do ideální sestavy 43. kola hokejové extraligy.

„Do nastavení jsme šli s cílem hlavně nedostat branku. A už jsme se připravovali i na nájezdy. Že se nám povedlo rozhodnout ještě dříve, tak v tom byl i kus štěstí a náhody,“ oddechl si protřelý bek.

Ideální sestava 43. kola extraligy podle Sport.cz:
P. Franěk (Litvínov - podruhé v sestavě kola) - J. Snopek (Pardubice - 2), J. Šlégr (Litvínov) - P. Fabuš (Plzeň - 2), J. Langhammer (Sparta), T. Vlasák (Plzeň - 3).

„Povedlo se mi vypíchnout kotouč a jeli jsme dva na jednoho. Moje nahrávka neprošla tam, kam byla směřovaná. Puk se ke mně odrazil zpátky a najednou jsem měl před sebou prázdnou klec, protože brankář Sáblík se přesouval na druhou stranu,“ vykládal Šlégr.

Více o zápasech 43. kola extraligy ZDE:
Bitva stála oba celky spoustu sil. „Pro nás je důležité, že jsme neinkasovali gól, i když hosté měli také spoustu šancí. A skvěle nás podržel brankář Franěk,“ dodal domácí bek.

eš, Sport.cz, Právo

Zrušit


Časová osa: Tipsport extraliga

Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..