Rubriky:

Tipsport extraliga

Litvínov potvrdil příchod útočníka Hübla i další posily

1. května 2008 12:41 - LITVÍNOV

Vedení extraligového Litvínova ve čtvrtek oficiálně potvrdilo, že se do klubu se vrací hokejový útočník Viktor Hübl, který naposledy působil v Českých Budějovicích. Dalšími posilami severočeského týmu se stali obránci Stanislav Jasečko, Martin Walter, Ivan Švarný, jenž v závěru uplynulé sezóny v Litvínově hostoval, a útočník Vladislav Vrtek.

Klub zároveň oznámil, že nové smlouvy podepsali trenéři Jaroslav Hübl starší a Petr Rosol. Kontrakty prodloužili i brankáři Jaroslav Hübl mladší, Miroslav Brzobohatý, obránci Jiří Šlégr, Ondřej Poživil, Karel Kubát a útočníci Daniel Branda, Vojtěch Kubinčák, Zdeněk Bahenský, Martin Jenáček.

Nejvýraznější posilou je devětadvacetiletý Hübl, jenž z Litvínova odešel na jih Čech před třemi lety a stal se jednou z klíčových postav mužstva, které naposledy vyhrálo základní část. Ve všech sezónách získal minimálně 37 kanadských bodů.

Zkušeným hráčem je i Jasečko, jenž naposledy hájil barvy Plzně. Nejméně známým hráčem je čtyřiadvacetiletý Walter. Rodák z Ostravy startoval na juniorském mistrovství světa v roce 2003 za Německo, kde také dlouhodobě působil. Od sezóny 2003/04 oblékal dres Hamburku v tamní nejvyšší soutěži.

V Litvínově již nebudou pokračovat obránci Jan Hranáč, Lukáš Poživil, Martin Tůma a útočníci Lukáš Bednařík, Jan Benda, Vladimír Machulda, Zbyněk Sklenička a Roman Tomas.

ČTK

Zrušit


Časová osa: Tipsport extraliga

Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..