Rubriky:

Tipsport extraliga

Na startu přípravy Liberce jsou více než tři desítky hráčů

5. května 2008 15:38 - LIBEREC

Široký kádr libereckých Bílých Tygrů zahájil letní část přípravy na nový ročník hokejové extraligy. Kouči Dušanu Gregorovi se hlásilo hned 34 hráčů včetně tradičních opor týmu, ale nechyběli ani mladíci, kteří se budou snažit prosadit v nabitém kádru čtvrtého týmu minulé sezóny.

 

www.sport.cz

Na ranním srazu naopak scházeli útočník Jan Plodek, který je po operaci kolena, reprezentační brankář Milan Hnilička, jenž je v Kanadě na mistrovství světa, útočník Andrej Podkonický hájící barvy Slovenska na stejném turnaji a obránci Angel Krstev s Lukášem Zíbem, kteří dostali volno do středy 14. května s ohledem na jejich předchozí reprezentační povinnosti.

Příprava Severočechů bude až do konce května probíhat v domácích podmínkách, přičemž nejvíc času stráví na atletickém oválu, v posilovně, na fotbalovém hřišti, případně v kryté hale. Poté se vydají na jedenáctidenní soustředění do Tater. Dvoufázové tréninky budou zaměřené především na rychlost, obratnost, dynamiku a vytrvalost, jejich tradičním doplňkem budou cyklistické etapy.

ČTK

Zrušit


Časová osa: Tipsport extraliga

Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..