Rubriky:

Tipsport extraliga

Vedení Chomutova potvrdilo, že chce odkoupit extraligu od Znojma

31. března 2009 14:19 - CHOMUTOV

Vedení prvoligového Chomutova oficiálně potvrdilo, že má zájem odkoupit licenci na hokejovou extraligu od Znojma. Zástupci ambiciózního klubu, který vypadl v semifinále play off druhé nejvyšší soutěže s Kometou Brno, již absolvovali první jednání s majitelem Orlů Jaroslavem Vlasákem.

 

Vladimír Borgula

"Byli jsme na jednání ve Znojmě, kde jsme vyjádřili svůj zájem na odkoupení extraligy. A teď čekáme, jak se vyjádří pan Vlasák. Do neděle dá všem zájemcům vědět," uvedl předseda představenstva chomutovského klubu Jaroslav Veverka pro idnes.cz.

Vedle Chomutova o odkoupení znojemské licence projevili zájem zástupci Brna a Dukly Jihlava. Spekuluje se také o tom, že se k nim přidá poražený účastník extraligové baráže, ve které nyní bojují Mladá Boleslav a Ústí nad Labem.

Podle Veverky nebude hlavním kritériem výše finanční nabídky, což již dříve naznačil i Vlasák. "Bude to o kvalitě projektu. I my jsme mu přednesli svůj záměr, ale zatím ho nechceme zveřejňovat. Myslím, že reální zájemci jsou jen dva. A naše šance jsou menší než druhé strany," řekl Veverka, podle nějž má největší šanci získat práva na extraligu brněnská Kometa.

ČTK

Zrušit


Časová osa: Tipsport extraliga

Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..