Kometu Brno posílí reprezentační obránce Krstev z Vítkovic

14. dubna 2009 13:22 - BRNO

Další posilou hokejistů Komety Brno je osmadvacetiletý obránce Angel Krstev, který do klubu míří z Vítkovic. V současné době je Krstev v širším reprezentačním výběru, který se v Liberci připravuje na mistrovství světa.

"V Krstevovi jsme získali kvalitního a zkušeného obránce. Tento krok je po získání extraligy součástí naší koncepce při posilování týmu. Jeho předností je bojovnost," řekl dnes ČTK majitel Komety Libor Zábranský.

Zatím největším úspěchem bulharského rodáka, který získal před deseti lety české občanství, je zisk zlaté medaile na mistrovství světa dvacítek v roce 2000 ve Švédsku. Extraligu hraje Krstev od osmnácti let, začínal ve Slavii Praha a postupně si zahrál také v Litvínově, Českých Budějovicích, Liberci a naposledy ve Vítkovicích.

V letošní sezoně hrál za českou reprezentaci na Karjala Cupu i Švédských hokejových hrách, před rokem bojoval neúspěšně o nominaci na mistrovství světa.

ČTK

Časová osa: Tipsport extraliga 2020/2021

Hokejová Tipsport Extraliga 2020/21

Již 28. ročník nejvyšší domácí hokejové soutěže je naplánován na 17. září - 7. března. Sezónu hraje 14 týmů, které postupně odehrají 52 kol. Na konci ročníku žádný tým nesestupuje, nejlepší čtyři týmy postupují přímo do čtvrtfinále, osm týmů hraje předkolo. Play-off začíná 10. března.

Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..