Tipsport extraliga

Hokejový mistr znovu neuspěl

26. září 2003 21:06 - PRAHA

Zápornou odpověď na otázku, zda si obhájce titulu konečně připíše vítězství v sezóně, přinesly dva rychlé góly Plzně na konci třetí třetiny. Domácí nastoupili již s novou slovenskou posilou Gronem, ale stále bez zraněného obránce Kučery.

Už v první třetině navíc přišli i o Martince, který po střetu se spoluhráčem odkulhal do kabiny s namoženými vazy v koleni.

Poté, co na branku bývalého plzeňského útočníka Antoše, odpověděl Dvořák, hrálo se hodně opatrně, a když už se do šance dostali domácí hráči, jen potvrdili střelecké trápení.

Výborného Bartu překonal až po krásné akci Beránek, ale využitá přesilovka a následná branka Hurtaje rozhodly o první výhře Plzně na soupeřově ledě.

Ondřej Weissmann, asistent trenéra Slavie: "Začátek byl dobrý, měli jsme převahu, ale koncovka je stále mizerná. Ve třetí třetině jsme si po hrubých chybách utkání prohráli sami."

Miroslav Přerost, asistent trenéra Plzně: "Zápas byl vyrovnaný, v první třetině jsme hráli zakřiknutě, až pak jsme začali více napadat. V závěru jsme měli i více štěstí."

Slavia vs. Plzeň 2:3
Třetiny: 1:0, 0:1, 1:2. Branky a nahrávky: 16. Antoš (Kuntoš), 54. J. Beránek (Antoš) - 36. Dvořák (J. Straka), 57. J. Straka (Hurtaj, D. Pospíšil), 58. Hurtaj (Vobořil). Rozhodčí: Svoboda - Dědek, Chytil. Vyloučení: 3:4. Využití: 1:1. Diváci: 2732.
Slavia: Málek - J. Novák, D. Pojkar, Kolařík, Droppa, Kuntoš, Graňák, od 30. navíc O. Staněk - Čermák, P. Martinec (12. Fadrný), Sup - Hruška, J. Beránek, Antoš - Klepiš, Gron, Tomica, od 30. navíc M. Kopecký, od 32. Šaffer. Trenéři: Růžička, Weissmann a Kalous.
Plzeň: Barta - Dobroň, Jiří Hanzlík, Cartelli, Vobořil, Kubeš, Dobrovolný - M. Dvořák, J. Straka, D. Pospíšil - Eiselt, Krátoška, Sedlák - Adamský, Hurtaj, Matějovský - Bílek, Švík, Důras. Trenéři: Čada a Přerost.

Pardubice vs. Sparta 3:1
Kliknutím na odkaz se dostanete na podrobný referát z utkání.

14. Č. Budějovice 6 0 0 0 0 6 12:23 0

V tabulce je za pořadím a týmem uveden počet utkání, výher v normální hrací době, výher v prodloužení, remíz, proher v prodloužení a proher v normální hrací době. Následuje skóre a počet bodů.