Rubriky:

Tipsport extraliga

Pardubičtí zaplatí za nepřístojnosti hokejových fanoušků 10 tisíc

17. prosince 2010 14:29 - PARDUBICE

Hokejový klub Eaton Pardubice zaplatí pokutu 10 tisíc korun za nesportovní chování fanoušků. Ve zkráceném řízení o tom rozhodla disciplinární komise APK. Důvodem jsou události při extraligovém utkání 31. kola proti Liberci, v němž domácí Východočeši 12. prosince prohráli 2:3 v prodloužení. Během zápasu byl zasažen hlavní sudí Petr Blecha plastovou lahví hozenou z hlediště.

 

Břetislav Fiala, ČTK

Vedení Východočechů, kteří obhajují titul z minulé sezony, má možnost se proti rozhodnutí do 15 dnů odvolat, ale nic takového neplánuje. "Sám jsem z tribuny viděl, co se stalo, a tušil jsem, co bude následovat. Pokutu zaplatíme, ale okamžitě jsme si zajistili kamerový záznam a ve spolupráci s policií budeme požadovat pokutu po viníkovi. Láhev vylétla z prostoru permanentkářů," řekl ČTK generální manažer Zbyněk Kusý.

Klub přitom po utkání také nebyl spokojený s výkony sudích. "Legislativní cestou jsme si na ně stěžovali. Za tento incident se jim však omlouváme, hrozně nás mrzí. Mohu být rozčílený a nespokojený, ale toto by se stávat nemělo. Před sezonou jsme udělali některé úpravy, aby byli rozhodčí více ochráněni, ale ani to nepomohlo," dodal Kusý.

ČTK

Zrušit


Časová osa: Tipsport extraliga

Filtr článků - Tipsport extraliga


Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..