Biegl pomohl Vsetínu k bodu

LITVÍNOV

Souboj sousedů z dolní části tabulky - Litvínova a Vsetína - neměl vítěze. Severočeši podruhé v řadě remizovali, jenže dělba bodů je pro ně ztrátou. V první části byli domácí aktivnější, veškeré jejich snažení ale končilo u vsetínského Biegla.

Vsetínský gólman vychytal Kubinčáka i Gombára a při Havlově střele ve 13. min. mu pomohla horní tyčka. O chvíli později ale dostal Chemopetrol do vedení Martinec, když chytře protlačil puk pod gólmanovými betony

Hned po 39 sekundách druhé třetiny však hosté srovnali Kubošovou dorážkou znamenající využití početní výhody za Trávníčkův faul. Vsetínský Selingr pak v 26. min. trefil tyčku Maříkovy branky.

Úporný hokej i častá vyloučení nedávaly mnoho prostoru k pohledným akcím, zejména Litvínov prohospodařil sérii přesilovek.

Jaroslav Hübl, asistent trenéra Litvínova: "Doplatili jsme na bídné zakončení, jenže nedokážeme dát gól a strachujeme se o jediný bod."

Zdislav Tabara, trenér Vsetína: "Na nohy nás postavila vydařená druhá třetina, potom jsme ubránili remízu silou vůle, když tým znovu podržel brankář Biegl."

Litvínov vs. Vsetín 1:1 pp
Třetiny: 1:0, 0:1, 0:0 - 0:0. Branky a nahrávky: 15. T. Martinec (Balázs, Kacíř) - 21. Kuboš (Štraub). Rozhodčí: Smeták - Kareš, Bláha. Vyloučení: 6:10. Využití: 0:1. Diváci: 4650.
Litvínov: Mařík - Poživil, Kroupa, Martínek, Ťupa, Hranáč, Droppa, Klobouček, Veber - Kacíř, T. Martinec, Balázs - L. Havel, Rolínek, Prorok - Kašpar, V. Hübl, Žemlička - Trávníček, Kubinčák, Gombár. Trenéři: Výborný, Hynek a J. Hübl.
Vsetín: Biegl - Luža (21. Vyrůbalík), J. Polák, Jaškin, Frolo, Kuboš, Němec - Hudec, Stantien, Selingr - Dubec, Štraub, Ambruz - Kovář, Vak, Hašek. Trenéři: Tabara, Režnar.