ANKETA: Růžičkovo galapředstavení, či Hamerlíkova druhá nula? Vyberte hvězdu 9. kola extraligy

V devátém kole hokejové Tipsport extraligy všechny zastínil třinecký útočník Martin Růžička, který výhru Ocelářů 5:0 nad Českými Budějovicemi zařídil třemi góly a dvěma asistencemi. Vědět ale o sobě dali i další. Triumf Plzně režíroval Tomáš Vlasák, nulu vychytal třinecký gólman Peter Hamerlík. Vyberte v anketě pod článkem hráče, který byl podle vás největší hvězdou...

Třinecký kanonýr Martin Růžička se raduje z hattricku do sítě Českých Budějovic.

Peter Hamerlík
HC Oceláři Třinec
Třinecký brankář si připsal už druhé čisté konto, čímž se může v extralize pochlubit už jen vítkovický Málek. Proti Českým Budějovicím zlikvidoval třicet střel.
Tuukka Rask
Škoda Plzeň
Plzeňská posila z amerického Bostonu inkasovala proti Chomutovu jen z hole Michaela Frolíka a třiadvaceti zásahy podpořila výhru Škodovky v prodloužení. Úspěšnost zákroků: 95,83 %.
Milan Řehoř
Piráti Chomutov
Dělal, co mohl, ale prohře Pirátů na ledě Plzně 1:2 po prodloužení nezabránil. Stává se už tradicí, že jsou chomutovští gólmani zasypáváni sprškou střel soupeřova týmu. Řehoř jich zlikvidoval třiapadesát, úspěšnost zákroků činila 96,36 %.
Václav Benák
HC ČSOB Pojišťovna Pardubice
Pardubický zadák v závěru utkání ve Vítkovicích snižoval na 2:3, další gól už ale Východočeši nepřidali a na páteční výhru nad stejným soupeřem nenavázali.
Boris Valábik
HC Kometa Brno
Dvoumetrový brněnský obránce otevřel na ledě Karlových Varů skóre a v desátém zápase zaznamenal vůbec první bod v sezóně.
Jan Hruška
Útočník Komety zařídil výhru svého týmu v Karlových Varech 4:3 vítězným gólem v prodloužení, v základní hrací době si navíc připsal asistenci.
Viktor Hübl
HC VERVA Litvínov
Litvínovský forvard si od úvodu sezóny udržuje velmi slušnou formu. Proti Liberci rozhodl o výhře rozhodujícím samostatným nájezdem, druhý bod má za přihrávku na Posymkovu trefu.
Lukáš Klimek
HC Vítkovice Steel
Strůjce úterní vítkovické výhry 3:2 nad Pardubicemi. V první třetině v rozmezí dvou minut nejprve první gól připravil, druhý pak vstřelil sám.
Martin Růžička
Třinec porazil Budějovice 5:0, k Růžičkově bilanci tří gólů a dvou asistencí netřeba nic dalšího dodávat.
Tomáš Vlasák
Škoda Plzeň
Plzeňský útočník zařídil dvěma góly výhru Škodovky 2:1 po prodloužení nad chomutovským nováčkem. První branku vstřelil už po 24 vteřinách hry, druhou pak minutu a půl před koncem nastavení.
Který hráč byl hvězdou 9. kola hokejové Tipsport extraligy?