Rubriky:

Tipsport extraliga

ANKETA: Pětibodový Plekanec, či hattricky Patery a Tenkráta? Vyberte hvězdu 18. kola extraligy

5. listopadu 2012 13:52 - Praha

Ve znamení kanonád Kladna a Plzně se neslo 18. kolo hokejové Tipsport extraligy. Útočník Rytířů Tomáš Plekanec zaznamenal hattrick a dvě asistence, jeho spoluhráč Pavel Patera rovněž vstřelil tři góly. Činili se i Plzeňáci - Milan Gulaš posbíral čtyři body, Martin Straka s Tomášem Vlasákem o jeden méně. Který hráč byl pro vás v tomto kole tím nejlepším? Hlasujte v anketě na konci článku!

 

Josef Vostárek, ČTK

Milan Řehoř

1. Milan Řehoř

Piráti Chomutov

Chomutovský gólman vystřídal po první třetině duelu s Třincem mezi třemi tyčemi svého kolegu Kostúra za nepříznivého stavu 1:3 a tento tah byl rozhodujícím. Piráti nakonec zvítězili 5:3 a Řehoř pochytal všech pětadvacet střel Ocelářů.

Martin Bartek

2. Martin Bartek

HC ČSOB Pojišťovna Pardubice

3 (2+1)

Kladno triumfovalo v přestřelce na ledě Pardubic 9:6, útočník úřadujícího vicemistra si alespoň rozšířil své bodové konto, když dvakrát skóroval a na jednu branku nahrál.

Michal Broš

3. Michal Broš

HC Sparta Praha

3 (1+2)

Poslední Sparta si připsala už čtvrtou výhru v řadě na domácím ledě. Proti Českým Budějovicím se o to zasloužil i Michal Broš, autor gólu a dvou nahrávek.

Milan Gulaš

4. Milan Gulaš

HC Škoda Plzeň

4 (1+3)

Plzeň deklasovala liberecké Bílé Tygry 8:1 na jejich ledě a bodově se o to nejvíc zasloužil Milan Gulaš. Útočník Škodovky svou bilanci rozšířil o gól a tři asistence.

Pavel Patera

5. Pavel Patera

Rytíři Kladno

3 (3+0)

Kladenský kapitán byl jednou z ústředních postav Rytířů při výhře 9:6 v Pardubicích. Jednačtyřicetiletý útočník zaznamenal hattrick.

Tomáš Plekanec

6. Tomáš Plekanec

Rytíři Kladno

5 (3+2)

Jestliže kladenský kapitán Patera v Pardubicích zářil, Plekanec doslova oslňoval. Samotná bilance tří gólů a dvou asistencí hovoří za vše.

Martin Straka

7. Martin Straka

HC Škoda Plzeň

3 (2+1)

Plzeňský kapitán si kanonádu 8:1 v Liberci užíval. Dva góly vstřelil sám, další připravil. V bilanci plus/minus u něj svítí kladná čtyřka!

Petr Tenkrát

8. Petr Tenkrát

HC Sparta Praha

3 (3+0)

V úterý si proti Chomutovu připsal dvě branky, o tři dny později sestřelil České Budějovice dokonce hattrickem. I díky němu Sparta vyhrála doma už počtvrté v řadě.

Tomáš Vlasák

9. Tomáš Vlasák

HC Škoda Plzeň

3 (1+2)

Strakův parťák posbíral během kanonády v Liberci rovněž tři body a i on se v hodnocení plus/minus může chlubit kladnou čtyřkou.

Tomáš Zohorna

10. Tomáš Zohorna

HC ČSOB Pojišťovna Pardubice

3 (1+2)

Tři body za gól a dvě asistence jsou pro pardubického útočníka alespoň malou náplastí na devítibrankovém přídělu od Kladna.

škv, Sport.cz

Který hráč byl hvězdou 18. kola hokejové Tipsport extraligy?

Zrušit


Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..