Rubriky:

Tipsport extraliga

Leška, Zámorský i Čech budou i nadále hrát za extraligový Zlín

19. listopadu 2012 15:40 - Zlín

Hokejový útočník Petr Leška bude stejně jako obránce Petr Zámorský a forvard Filip Čech i nadále oblékat dres extraligového Zlína. Všichni tři hráči se s moravským klubem dohodli na podmínkách nových smluv. Leška podepsal kontrakt na dvě sezóny, Zámorský na tři a Čech na rok. Zlín o tom informuje v oficiální tiskové zprávě.

 

Petr Horník, Právo

Sedmatřicetiletý Leška, který patří mezi klíčové hráče Beranů, může ale ve Zlíně působit ještě déle. "Leška podepsal smlouvu na další dvě sezóny s tím, že v případě zachování výkonnosti se platný kontrakt prodlouží na jeden plus jeden rok. V praxi to znamená, že může ve Zlíně hrát až další čtyři sezóny," uvedl jednatel klubu Patrik Kamas.

Dvacetiletý obránce Zámorský je dalším z odchovanců klubu, kteří by měli v budoucnu patřit mezi klíčové opory. "Je to podobný případ jako Holík nebo Řezníček. Do mladých hráčů významně investujeme a jsme rádi, že máme zajištěny jejich služby na delší dobu," řekl Kamas na adresu účastníka juniorských světových šampionátů, který v závěru minulé sezóny debutoval i v seniorské reprezentaci.

Dvaatřicetiletý Čech je podle Kamase také důležitou součástí týmu, i když nepatří mezi klíčové hráče z pohledu produktivity. "Jedná se o dlouholetého a poctivého zlínského hráče, který má v týmu důležitou roli. Filipovi končila smlouva letos na jaře a klub na něj uplatňoval roční opci až po skončení sezóny, takže jsme mu nyní pro další ročník chtěli dát jistotu," dodal Kamas.

ČTK

Zrušit


Časová osa: Tipsport extraliga

Filtr článků - Tipsport extraliga


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..