Rubriky:

Tipsport extraliga

Evropa pokukuje po českých fotbalistech

27. března 2003 17:13 - ROTTERDAM

Ještě nezačal ani kvalifikační duel s Nizozemskem a kolem českých fotbalistů je pořádně živo. Velký zájem o české reprezentanty údajně projevují hlavně italské kluby. AC Milán má prý zájem o Tomáše Ujfalušiho z Hamburku a Tomáše Rosického z Dortmundu. Juventus Turín by zase rád získal sparťanského obránce Zdeňka Grygeru.

 

PRÁVO/Václav Jirsa

"Vím o tom zatím jen z doslechu. V této fázi je to spíš záležitost manažera. Nezabývám se tím, věnuji se fotbalu, ale samozřejmě vím, že AC Milán je víc než Hamburk," naznačil Tomáš Ujfaluši, že by se zájmu italského gigantu nebránil.

"Už se mluvilo o Barceloně, teď zase o Milánu. Nedělám si s tím hlavu. Dortmund mě určitě jen tak nepustí. Mám sice raději španělský fotbal, ale Milán je také velkoklub," dodal Tomáš Rosický.

O Čecha je prý zájem ve Francii i za kanálem

Také Zdeněk Grygera přiznal, že o zájmu Juventusu ví: "Pavel Nedvěd mi neříkal nic konkrétního, i když mluvil o tom, že pozorovatelé z Turína budou v Rotterdamu v hledišti. Ale něco už jsem zaslechl i odjinud, ale zatím se mnou nikdo nejednal. Rozhodně se tím nenechám rozhodit. Určitě se v pravou chvíli vše dozvím."

O Petra Čecha je údajně zájem z Arsenalu, Newcastlu, ale také z Paris St. Germain a Monaka. Česká jednička mezi tyčemi se však také těmito informacemi netrápí. "Na to mám manažera, aby jednal," konstatoval Čech.

Karel Felt

Zrušit


Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..