Rubriky:

Tipsport extraliga

Kouče Oremuse vábil Slovan, ale prodloužil smlouvu ve Vítkovicích

7. dubna 2014 13:39 - Ostrava
(Aktualizováno: 7. dubna 2014 13:55)

Měl možnost zkusit atraktivní KHL, nakonec trenér Peter Oremus zůstal i pro příští sezónu u hokejistů Vítkovic. Třiačtyřicetiletý asistent u slovenské reprezentace v pondělí s ostravským klubem prodloužil smlouvu o jeden rok, přestože o něj měl eminentní zájem Slovan Bratislava. Jeho spolupracovníkem zůstává Roman Šimíček.

 

Ivan Vilček, Právo

Vítkovice měly v jednání o podmínkách nového kontraktu vážného soka: jejich slovenského kouče vábil do KHL bratislavský Slovan. Bývalý kouč Skalice si ale znovu plácl s vedením ostravského klubu.

"Člověka potěší, když je o něj zájem i z takové soutěže jako KHL, ale byla tu seriózní nabídka od Vítkovic a ani jsem dlouho neuvažoval. Ústně jsme to doladili minulý týden a dneska jsme to podepsali," řekl Oremus pro klubový web.

Oremus zahájí na vítkovické střídačce třetí sezónu, dvakrát s týmem došel do čtvrtfinále a na osmé místo v konečném pořadí. Spolu s ním prodloužil kontrakt i asistent Šimíček.

Podle Oremuse tým v létě potřebuje posílit především v defenzivě. "Mám radost, že naši mladí dělají pokroky, ale budeme potřebovat posílit, hlavně v obraně," řekl Oremus.

ČTK, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Tipsport extraliga

Filtr článků - Tipsport extraliga


Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..