Rubriky:

Tipsport extraliga

Hokejový útočník Rob v Budějovicích po dlouhých letech končí

17. května 2005 16:53 - ČESKÉ BUDĚJOVICE

Hokejový útočník Luboš Rob po dlouhých letech opouští kádr Českých Budějovic. Čtyřiatřicetiletý Rob sice začal s týmem letní přípravu, ale na začátku tohoto týdne se dozvěděl, že s ním sportovní manažer Jaromír Látal nepočítá a smlouvu s ním neprodlouží. Uvedly to oficiální stránky českobudějovického klubu.

Rob strávil v jihočeském týmu prakticky celou svou kariéru. Za posledních třináct let odešel pouze v roce 1998 na krátké angažmá do finského celku KalPa Kuopio. "Pro České Budějovice odvedl fantastický kus práce, ale do týmu, který se nyní snažíme sestavit, tak trochu nezapadá. Máme o mužstvu jiné představy," citoval Látala klubový server.

České Budějovice, které se vrací po roce do nejvyšší soutěže, posílilo zatím osm hráčů - beci Zdeněk Kutlák, Josef Melichar, Tomáš Harant a útočníci Ondřej Veselý, Viktor Hübl, Jindřich Kotrla, Michal Hudec a Václav Nedorost.

Rob má údajně nabídky z české extraligy a zvažuje i odchod na Slovensko. Zájem o něj projevil vicemistr Zvolen, který nedávno angažoval dalšího českobudějovického odchovance Filipa Turka. Ten naposledy působil ve Vítkovicích.

ČTK

Zrušit


Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..