Čeljabinsk - Nižněkamsk 2:1 PPSedlákův gól v prodloužení přinesl výhru Čeljabinsku

Moskva

Útočník Lukáš Sedlák rozhodl svým třináctým gólem v sezoně Kontinentální hokejové ligy o vítězství Čeljabinsku nad Nižněkamskem 2:1 v prodloužení. V 63. minutě překonal bekhendem gólmana Konstantina Barulina a skóroval ve druhém utkání po sobě.

Český hokejista Lukáš Sedlák přichází na sraz

S 21 kanadskými body z 35 zápasů je Sedlák nejproduktivnějším hráčem Čeljabinsku, který je poslední ve Východní konferenci.

Traktor vedl téměř celý zápas poté, co v 6. minutě otevřel skóre obránce Jesse Virtanen. Hostům se povedlo vyrovnat v čase 59:03 v power play, v prodloužení ale doplatili na faul Andreje Sergejeva, který byl potrestán za držení. Početní výhodu využil po 42 sekundách Sedlák.