Čajánek pomohl asistencí k výhře moskevského Dynama v Kazani

MOSKVA

Hokejisté Dynama Moskva zvítězili ve čtvrtečním utkání Kontinentální ligy v Kazani 4:3 v prodloužení. Svěřenci trenéra Vladimíra Vůjtka sice vyhráli první třetinu 2:0, když se na prvním gólu podílel asistencí český útočník Petr Čajánek, ale nakonec prodloužení zachránili až vyrovnáním v 60. minutě. V závěru nastaveného času pak zajistil hostům vítězství Rylov.

Petr Čajánek (vlevo) v zápase KHL proti Kazani

K vysokému vítězství Novokuzněcku 6:1 v Čerepovci přispěla i branka Miloslava Hořavy. V utkání proti Chabarovsku vychytal čisté konto americký brankář Petrohradu Robert Esche.

Barys Astana - Čeljabinsk 3:4
Branky: 9. Spirdonov, 16. Glazačev, 45. Rymarev  - 4. a 37. Glinkin, 7. Zavaruchin, 31. Šachrajčuk.
Kazaň - Dynamo Moskva 3:4 v prodl.
Branky: 27. Pervyšin, 30. Žukov, 35. Zaripov - 5. Kaljužnyj (Čajánek), 17. Pestuško, 60. Afanasenkov, 65. Rylov.
Nižněkamsk - Togliatti 2:1
Branky: 24. Anšakov, 29. Ivanov - 47. Ketov.
Viťaz Čechov - Nižnij Novgorod 6:5 po sam. nájezdech
Branky: 5. Sergejev, 22. a 26. Spylo, 25. Radulov, 49. Simon - 8. Varnakov, 14. Šastin, 28. Nikitěnko, 30. Mamašev, 54. Podhradský. Rozhodující nájezd Golc.
Čerepovec - Novokuzněck 1:6
Branky: 58. Kagajkin - 8. Dudarev, 33. Gusev, 43. Poliščuk, 52. Chlebnikov, 53. Ostrouško, 55. Hořava.
Petrohrad - Chabarovsk 4:0
Branky: 9. Nemirovsky, 35. Koroljov, 54. Kozněv, 57. Sušinskij.
Dinamo Riga - MVD Balašicha 2:1
Branky: 2. Ankipans, 4. Marcel Hossa - 22. Antoněnko.