Rubriky:

Kontinentální liga

Nováček KHL HC Lev nemá stále vázaného ani jediného hráče

9. června 2011 14:46 - POPRAD

Nováček Kontinentální hokejové ligy (KHL) HC Lev nemá stále smluvně vázaného žádného hráče. Na čtvrteční tiskové konferenci v Popradě to uvedl trenér mužstva Radim Rulík. „Oslovili jsme 35 až 40 hráčů. Oslovení byli ti, kteří mohou v sezóně podat více než stoprocentní výkon. Mohl bych hovořit o jménech hráčů, které jsme oslovili, ale protože žádný z nich ještě smlouvu nepodepsal, nebudu se k tomu vyjadřovat,“ uvedl Rulík.

 

Ivan Vilček, Právo

HC Lev by měl zahájit přípravu 20. července. Sportovní ředitel klubu Sergej Sošnikov uvedl, že v Popradě bude působit také mládežnický klub Tatranští vlci, jehož trenérem bude Aleš Totter. „Mužstvo bude složené z československých hráčů, kterých bude možné postupně zapracovat do prvního týmu,“ řekl Sošnikov. Totter v minulosti trénoval v Jihlavě a působil také v zámoří.

Zástupce klubu Roman Slavčev již dříve uvedl, že základem prvního týmu budou rovněž hráči ze Slovenska a Česka, ale rádi přivítají také zahraniční hokejisty, kteří zatraktivní zápasy pro diváky. Rozpočet klubu HC Lev činí 12 až 13 milionů eur (288 až 312 milionů Kč).

V současnosti je rozpočet pokrytý sponzory na 80 procent. Po loňském neúspěšném pokusu proniknout do KHL bude HV Lev v sezóně 2011/2012 startovat v Bobrovově divizi společně s moskevskými týmy Dynamo, CSKA a Spartak, Dinamem Riga a SKA Petrohrad.

Ivan Vilček, Poprad, Právo

Zrušit


Časová osa: Kontinentální liga

Filtr článků - Kontinentální liga


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..