Rubriky:

Kontinentální liga

Novou Jaroslavl povede v KHL americký trenér

9. dubna 2012 15:27 - Jaroslavl

Nově vznikající tým Lokomotivu Jaroslavl bude po loňské tragédii připravovat na návrat do KHL americký odborník. Trojnásobný ruský mistr se dohodl na angažmá s Tomem Rowem, bývalým útočníkem NHL, exkoučem farmářských týmů v nižší soutěži AHL a pozdějším asistentem a skautem v Carolině Hurricanes.

 

www.khl.ru

Lokomotiv dnes na svém webu neuvedl délku smlouvy s Rowem, pouze to, že novou Jaroslavl povede v příští sezoně. Protože Carolina nepostoupila do play off NHL, mohl by její asistent být ruskému klubu k dispozici relativně brzy. Na pozici asistenta nastupuje Dmitrij Juškjevič, který plní stejnou roli u ruské reprezentace a má zlatou olympijskou medaili z roku 1992.

Jaroslavl přišla před sedmi měsíci o kompletní mužstvo včetně tří českých reprezentantů Jana Marka, Karla Rachůnka a Josefa Vašíčka při pádu klubového letadla cestou na první zápas KHL. Po tragédii klub celou sezonu v Kontinentální lize vynechal.

Při skladbě mužstva má nyní právo angažovat z každého celku KHL jednoho hráče a například z Chabarovsku má do Jaroslavle namířeno Petr Vrána.

ČTK

Zrušit


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..