Rubriky:

Kontinentální liga

Lev Praha sehraje čtyři zápasy KHL v O2 areně

9. srpna 2012 18:58 - Praha

Hokejisté Lva Praha, kteří budou působit v sezóně v Tipsport Aréně, sehrají čtyři utkání Kontinentální ligy v O2 areně. Do modernější pražské haly se přesunou na zápasy 6. října s Petrohradem, 9. října s Dynamem Moskva, 25. října s CSKA Moskva a 15. ledna proti Slovanu Bratislava.

 

Břetislav Fiala, ČTK

O2 arena byla původně jednou z variant na působení Lva pro celou sezónu, ale nedošlo k dohodě klubu se společností Bestsport, která ji provozuje. Lev navázal úzkou spolupráci s pražskou Spartou a v její Tipsport Aréně si vybudoval zázemí včetně nové moderní kabiny.

Lev by se v sezóně odtud mohl vydat nejen do O2 areny, ale i na jiné české stadióny. "Trvá zájem jiných měst a je možné, že se tam Lev představí. V tuto chvíli ale není nic potvrzeno," řekl ČTK manažer komunikace Lva Praha Jan Rachota.

V O2 areně hraje své zápasy pražská Slavia a Bestsport prý přivítal obohacení programu. "Naším zájmem bylo KHL do O2 areny přivést a rozšířit programovou nabídku o atraktivní akci," uvedl předseda představenstva Bestsportu Richard Benýšek.

ČTK

Zrušit


Časová osa: Kontinentální liga

Filtr článků - Kontinentální liga


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..