Chabarovsk - Nižněkamsk 1:2Ani Petružálkův desátý gól hokejistům Chabarovsku k bodům nepomohl

Moskva

Ani desátý gól v sezóně Jakuba Petružálka nepomohl Chabarovsku k vítězství. Na domácím ledě prohráli v nedělním utkání Kontinentální hokejové ligy s Nižněkamskem 1:2.

Hokejový útočník Chabarovsku Jakub Petružálek (vpravo).

Český útočník skóroval už v 5. minutě, ale ještě v první třetině skóre hosté otočili. Petružálek je v ligové tabulce střelců druhý za Švédem Martinem Thörnbergem z Torpeda Nižnij Novgorod, jenž má na kontě 12 gólů.

V KHL dnes také došlo k druhé trenérské výměně v této sezóně. Na střídačce Atlantu Mytišči skončil po sobotní porážku 1:4 s obhájcem titulu Dynanem Moskva Švéd Janne Karlsson, pod jehož vedením prohrál tým posledních pět zápasů. Prozatímním koučem byl jmenován Alexandr Smirnov.