Rubriky:

Kontinentální liga

Živě

Spartak Moskva jako pátý klub v KHL mění trenéra

31. října 2012 11:26 - Moskva

Obránce hokejové reprezentace Jakub Nakládal má ve Spartaku Moskva nového hlavního trenéra. Klub kvůli špatným výsledkům odvolal Andreje Sidorenka a pro změnu kouče se rozhodl jako pátý tým v této sezóně KHL. Sidorenkovým nástupcem je Fjodor Kanarejkin, jenž nedávno vedl Magnitogorsk.

 

Milan Malíček, Právo

Spartak Moskva nasbíral z 22 zápasů 23 bodů a v Kontinentální lize mu patří předposlední místo v Západní konferenci. Sidorenko tým vedl od loňského prosince, jeho nástupce Kanarejkin už ve Spartaku dvakrát působil v letech 1997/98 a 2002.

Před Spartakem se kvůli špatným výsledkům rozhodli vyměnit kouče ve Lvu Praha, odkud odešel Josef Jandač, v Dinamu Minsk, kam se vrátil jako konzultant a člen realizačního týmu Marek Sýkora, a také v Atlantu Mytišči a Jekatěrinburgu.

ČTK

Zrušit


Časová osa: Kontinentální liga

Filtr článků - Kontinentální liga


MS v hokeji 2019

83. mistrovství světa v ledním hokeji probíhá od 10. do 26. května 2019. Pořadatelem je Slovensko, jehož národní tým začíná ve skupině A v Košicích. Český tým ve skupině B odehraje první zápas v Bratislavě, kde se právě 26. května odehraje i finále.

Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..