Kazaň - Jekatěrinburg 1:3Kovář vychytal Jekatěrinburgu výhru na ledě lídra konference KHL

Moskva

Brankář Jakub Kovář vychytal hokejistům Jekatěrinburgu v Kontinentální lize vítězství 3:1 v Kazani. Český reprezentant na ledě vedoucího týmu Východní konference zneškodnil 38 střel domácích hráčů.

Brankář české reprezentace Jakub Kovář

Kazaň prohrála potřetí za sebou, Jekatěrinburg si díky tříbodovému zisku upevnil poslední postupové osmé místo v konferenci. Kovář přitom dostal gól už v deváté minutě, ale hosté v druhé třetině skóre během 37 sekund otočili a v závěru zpečetil jejich výhru Michnov trefou do prázdné branky Ak Barsu.

Lada Togliatti porazila nejslabší tým ligy Chabarovsk 4:2, první gól vítězného domácího týmu vstřelil Martin Zaťovič. V sezoně se český útočník prosadil podeváté.