Rubriky:

MS 2019

Živě

Do prodeje se dostaly další balíčky vstupenek na hokejové MS

3. prosince 2018 13:43 - Bratislava

Organizátoři hokejového mistrovství světa 2019 na Slovensku uvolnili do prodeje další balíčky vstupenek. Od pondělí si zájemci mohou koupit denní vstupenky na vyřazovací duely šampionátu, který budou hostit Bratislava a Košice. ČTK to dnes sdělil PR manažer organizačního výboru mistrovství světa Peter Bednár. Některé dříve nabízené balíčky vstupenek jsou již vyprodány, největší zájem je o utkání reprezentací Česka i Slovenska.

 

Sport.cz

"Těšíme se velkému zájmu fanoušků o vstupenky. Do prodeje nyní přibyly i denní vstupenky na utkání čtvrtfinále, semifinále a na zápasy finálového dne. Doporučujeme fanouškům, aby nečekali na únor, kdy se začnou prodávat samostatné vstupenky na jednotlivá utkání," uvedl prezident slovenského hokejového svazu Martin Kohút.

Například denní vstupenka na čtvrtfinále v jednom ze dvou hostitelských měst přijde v závislosti na kategorii na 125 eur (3250 korun) a 180 eur (4680 Kč), na finále turnaje a na utkání o bronz dohromady na 400 a 475 eur (10 400 a 12 350 Kč).

Tip: Vše k MS v hokeji 2019 najdete zde >

Prodej balíčků vstupenek na hokejový šampionát 2019 začal v září. Nyní jsou již vyprodány například permanentky na všechna utkání v Bratislavě i v Košicích, jakož i balíčky vstupenek na duely jednotlivých týmů v základních skupinách.

Zájemci o nákup vstupenek se od října musejí nejprve elektronicky registrovat. Opatření zavedli organizátoři šampionátu po problémech při prodeji a s cílem bojovat proti překupníkům.

ČTK

Časová osa: MS 2019

Filtr článků - MS 2019


Tour de France 2019

106. ročník nejslavnějšího cyklistického závodu světa Tour de France začíná v sobotu 6. července v Bruselu a vyvrcholí v neděli 28. července v Paříži. Z loňského roku vítězství obhajuje velšský cyklista Geraint Thomas. Z Čechů se letos na startu představí pouze Roman Kreuziger.

Podsekce:

               
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky
  • Play off

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..