Rubriky:

NHL

Hokejový Jágr tým nastoupí v exhibicích proti Demitrovu výběru

24. května 2007 13:26 - PRAHA

Čtyři exhibiční hokejové zápasy by letos v létě měl sehrát Jágr tým. Mužstvo složené kolem hvězdy New Yorku Rangers Jaromíra Jágra se představí nejprve 16. srpna v Novém Jičíně proti týmu, který bude zaštiťovat Pavel Kubina, a o pět dní později nastoupí v Brně, kde bude jeho soupeřem další výběr známých hokejistů. Poté jej čekají dva duely s týmem slovenských hvězd, jejž sestaví Pavol Demitra.

 

PRÁVO/Michaela Říhová

Proti němu nastoupí nejprve 23. srpna v Prostějově a o den později v Trenčíně.

"Přesná složení týmů ještě nejsou známa. V Novém Jičíně však bude tým sestavovat Pavel Kubina, v Brně by proti Jágr týmu měli nastoupit například Patrik Eliáš či Karel Rachůnek. Vše je ale nyní v jednání," řekl ve čtvrtek ČTK Petr Fridrich ze společnosti TK Plus, která Jágr tým marketingově zastupuje.

Jágr tým v letošním roce čeká i tradiční tenisový turnaj v Prostějově a řada doprovodných akcí. Hokejisté působící převážně v zámořské NHL se představí na golfových turnajích a fotbalových exhibicích. Uskuteční se i dvě soustředění - na konci června nejprve kondiční a poté v druhé polovině srpna na ledě. V obou případech budou mít sportovci zázemí na prostějovských tenisových kurtech.

Program Jágr týmu bude definitivně upřesněn zřejmě začátkem června, kdy by se měl Jágr vrátit ze zámoří do Česka.

ČTK

Zrušit


Časová osa: NHL

Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..