Rubriky:

NHL

Crosby by rád odstartoval další návrat ve čtvrtek na ledě Rangers

11. března 2012 10:16 - Pittsburgh

Kapitán hokejistů Pittsburghu Sidney Crosby doufá, že se po tříměsíční pauze vrátí do NHL ve čtvrtečním utkání na ledě New York Rangers. Hvězdný útočník začal v tomto týdnu trénovat s týmem bez omezení, ale na dnešní zápas s Bostonem si ještě netroufá.

 

David DeNoma, Reuters

"V tuhle chvíli bude každý zápas vzrušující. Na takové utkání je potřeba mít jistotu, že je člověk líp připravený," uvedl Crosby po sobotním tréninku.

Do NHL nezasáhl od 5. prosince, kdy se mu v utkání právě proti Bostonu po čistém zákroku Davida Krejčího vrátily předchozí vleklé potíže způsobené otřesem mozku. V úterý se poprvé od té doby mohl v přípravě zapojit i do kontaktní hry.

"V téhle části sezony se hraje fyzicky víc než jindy, takže si musím všechno pořádně otestovat a být si jistý, že jsem v přípravě nic nezanedbal," prohlásil čtyřiadvacetiletý kanadský útočník, u kterého v lednu navíc lékaři objevili hnuté dva krční obratle.

Olympijský vítěz z Vancouveru v této sezóně odehrál po desetiměsíční pauze způsobené otřesem mozku pouze osm utkání, vstřelil v nich dvě branky a na dalších deset přihrál.

ČTK

Zrušit


Časová osa: NHL

Filtr článků - NHL


Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..