Rubriky:

NHL

Hokejisté Washingtonu brečeli smíchy. Jeden z otců jim v šatně předvedl parádní divadlo

23. ledna 2017 15:04 - St.Louis/Praha

V NHL je už několik let pravidlem, že týmy během sezóny pořádají takzvaný „Father´s trip“. Tedy akci, kdy s celky cestují k zápasům i otcové hokejistů. V minulém týdnu se tatínkové připojili k mužstvu Washingtonu a událost si jistě budou dlouho pamatovat. A to díky otci švédského útočníka Marcuse Johanssona, Larsovi.

 

Profimedia.cz

Capitals v novém kalendářním roce oplývají fantastickou formou, vždyť z jedenácti odehraných zápasů jich deset vyhráli, takže v týmu panuje uvolněná atmosféra.

A po drtivém triumfu 7:3 na ledě St. Louis byla nálada ještě lepší, celou kabinu včetně kapitána Alexandra Ovečkina totiž rozesmál Lars Johansson. Otec švédské opory týmu se totiž nebál odvázat a v šatně začal tančit na písničku „You Make My Dreams Come True".

Jeho kreaci aplaudovali snad všichni hráči i členové realizačního týmu. A hlavní kouč Barry Trotz ukázal, že není morous a nezkazí žádnou srandu. Když ho totiž Johansson starší vyzval, aby se k němu přidal, držitel Jack Adams Award pro nejlepšího trenéra uplynulé sezóny NHL, svolil a začal se rovněž vlnit do rytmu.

škv, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: NHL

Filtr článků - NHL


MS v hokeji 2019

83. hokejové mistrovství světa proběhlo od 10. do 26. 5. 2019 na Slovensku. Na šampionátu triumfovala reprezentace Finska, druzí skončili hokejisté Kanady. V souboji o třetí místo porazili Rusové tým České republiky. 84. MS v hokeji se odehraje 8. až 24. května 2020 ve Švýcarsku.

Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..