Hokejisté Slavie prohráli v pátečním přípravném utkání v Edenu se Salcburkem 1:5. Pražané sice rychle vedli, ale v souboji úřadujících vicemistrů poté ovládl dění pěti góly rakouský klub.

Skóre otevřel již ve třetí minutě Vondrka, ale do přestávky vyrovnal Siklenka. Po dvou gólech Trattniga z úvodu druhého dějství vystřídal Furcha v brance Slavie Slipčenko. Ani on však neudržel čisté konto a dvakrát inkasoval, zatímco Pražané žádnou ze svých šancí zužitkovat nedokázali.

Litvínov podlehl v přípravě hokejistům Ingolstadtu

Hokejisté Litvínova prohráli v přípravném utkání s německým Ingolstadtem 0:2. Severočeši nastoupili v oslabené sestavě, v níž scházeli i hlavní opory Robert Reichel, Viktor Hübl či Jiří Šlégr. Obranné řady soupeře navíc dočasně vyztužili Angel Nikolov a Jiří Gula.

Po bezbrankové první třetině otevřel na začátku 25. minuty skóre Kavanagh. Druhý zásah přidal dokonce ve vlastním oslabení Waginger a stav 0:2 z pohledu Severočechů se již nezměnil. Třetí dějství odchytal místo Fraňka náhradník Brzobohatý.

Přípravná hokejová utkání
Plzeň 1929 - Straubing Tigers 4:1 (1:0, 3:0, 0:1)
Branky a nahrávky: 7. Bomersback (Modrý, Vlasák), 35. Vlasák (Bomersback, Straka), 37. J. Kovář (Lev, Stránský), 39. Straka (Bomersback, Vlasák) - 55. Meloche (Maloney). Rozhodčí: Nečas - Brejcha, Šmíd. Vyloučení: 6:6, navíc Mezei - Steward oba 5 min. a do konce utkání, Meloche 10 min. Využití: 2:1. Diváci: 1600.
České Budějovice - Mladá Boleslav 3:5 (1:1, 2:2, 0:2)
Branky: 9. Mertl, 32. Červený, 37. Sailer - 25. a 44. Nouza, 16. D. Vrbata, 33. Sup, 43. Krejčík. Rozhodčí: Dvořák - Jílek, Flégl. Vyloučení: 11:10, navíc R. Král (Boleslav) do konce utkání. Využití: 0:1. Diváci: 628.
Slavia Praha - Salcburk 1:5 (1:1, 0:2, 0:2)
Branky a nahrávky: 3. Vondrka - 19. Siklenka (Pewal), 22. Trattnig (Pewal), 26. Trattnig (Ryan), 47. Ulmer (Latusa, Pewal), 54. Schiechl. Rozhodčí: P. Würtherle, T. Würtherle - Žídek, Svoboda. Vyloučení: 8:10, navíc Welser 5 min. a do konce utkání, Winston (oba Salcburk) 10 min. Využití: 0:2.
Litvínov - Ingolstadt 0:2 (0:0, 0:2, 0:0)
Branky a nahrávky: 25. Kavanagh (Bellissimo), 40. Waginger (Goodall). Vyloučení: 7:10, navíc Wren (Ingolstadt) do konce utkání. Bez využití. V oslabení: 0:1. Diváci: 806.
Turnaj Summer Ice Hockey v Basileji:
Petrohrad - Liberec 1:0 (0:0, 0:0, 1:0)
Branka a nahrávky: 54. Giroux (Sušinskij, Gorovikov). Rozhodčí: Rochtte, Popovic - Kaderli, Wermeille. Vyloučení: 6:8, navíc Kwiatkowski (Petrohrad) 10 min. Bez využití.
Tatranský pohár, finále:
HK Poprad - Vítkovice Steel 2:4 (1:1, 0:0, 1:3)
Branky a nahrávky: 11. Bartoň (Lapšanský, Rataj), 41. Miškovira (Brejčák, Kroták) - 19. Hubáček (Burger), 42. Svačina (Kvapil, Stehlík), 45. Stehlík, 60. Roman.