Komedie na ledě! Řádění zuřícího exkladenského brankáře mělo bizarní tečku

23. srpna 2021 12:22 - Michalovce/Praha

Přestože šlo jen o přípravný zápas, emoce s ním cloumaly, jako by zrovna probíhal rozhodující sedmý duel série play off. Hokejového brankáře Košic Andreje Košarišťana, jenž v uplynulé sezoně vychytal Kladnu postup do české extraligy, vytočil v souboji se Slovanem Bratislava dvouminutový trest za zdržování hry.

 

HC Košice

Běžela 28. minuta závěrečného utkání turnaje Eastern Cup, když se Košice za pro ně nepříznivého stavu 1:2 bránily v oslabení. Košarišťan při zákroku už podruhé v zápase posunul bruslí branku, za což od rozhodčích vyfasoval menší trest.

To se opoře kladenských Rytířů z minulého ročníku Chance ligy vůbec nelíbilo. Po hlavním sudím zlostně vystartoval, hodil směrem k němu svou hůl, za což navíc obdržel i osobní desetiminutový trest.

Košarišťanovo běsnění nakonec skončilo komicky. Sedmadvacetiletý gólman chtěl vzteky nakopnout hokejku ležící na ledové ploše, jenže podklouzl a místo toho skončil na zádech...

Slovan sice následnou dvojnásobnou přesilovku nevyužil, vedení 2:1 ale udržel až do konce a stal se celkovým vítězem premiérového ročníku turnaje.

škv, Sport.cz

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní