Rubriky:

Ostatní

VIDEO: Jágr hasí Kladno o sto šest. Z hokeje si odskočil k hasičům a zachraňuje krásky

9. března 2012 12:24 - Praha

Hasí Kladno o sto šest. Extraligový hokejový klub se před touto sezónou nenacházel v nejlepší kondici, ale Jaromír Jágr ho z toho vysekal. Stal se šéfem a spojil se s velkým hráčem na trhu sázkových loterií. Ale to ho také něco stojí. Musí natočit pár reklam. V jedné z posledních, která se objevila, zachraňuje Jágr jako šéf hasičů sexy slečnu, která úmyslně vyvolá poplach.

Statečný záchranář jako nový šéf vyráží do akce s helmou číslo 68. Jak jinak. Dámský večírek je v plném proudu, když jedna z dam uvidí Jágra v televizi a dostane nápad, jak ho dostat k sobě do domu. Dort se svíčkami přidrží chvíli u požárního hlásiče a o příjezd hasičského vozu i s velícím důstojníkem je postaráno, místní stanice dostala povel.

Za pár okamžiků stojí Jágr ve dveřích i s hadicí. Ale nehoří. Nejdříve smutek v jeho očích, poté široký úsměv a sfouknutí svíček. To vše pro hokejové Kladno, aby získalo finance na svůj provoz.

Jágr se stal mediální tváří společnosti. Rozdával dárky jako Santa Claus, rozvážel pizzu. Čtyřicetiletý útočník se představí i v reklamě, kde se bude jen povalovat v posteli. „Vzhledem k úspěchu předešlých spotů, které potvrzují naše současné tržby, jsme se rozhodli pokračovat v duchu sloganu: Vyhrajte a dělejte už jen to, co vás opravdu baví," citoval server e15.cz marketingovou a obchodní ředitelku Sazky Janu Studničkovou.

lik, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní