Rubriky:

Formule 1

U případného soudu Sutil své jméno očistí, říká jeho manažer

17. května 2011 17:18 - PRAHA

Manažer pilota formule 1 Adriana Sutila Manfred Zimmermann je přesvědčený, že i když jeho svěřenec zranil spolumajitele týmu Renault Erica Luxe, neudělal nic, za co by mohl být potrestán. Lux podal na Sutila žalobu za těžké ublížení na zdraví po incidentu, který se odehrál v baru po Velké ceně Číny v Šanghaji.

 

Pascal Lauener, Reuters

Lux včera potvrdil, že Adriana Sutila zažaluje kvůli zranění, které mu způsobil. Jedná se o incident, který se odehrál v šanghajském nočním kluku, při kterém měl Sutil pořezat Luxe na krku.

"Na základě nedávného tiskového prohlášení vydaného jménem pana Erica Luxe jsme se dozvěděli, že má v úmyslu podat trestní oznámení na pana Adriana Sutila kvůli incidentu, který se odehrál po Grand Prix Číny," uvedl Zimmermann.

"Adrian už vysvětlil, že jeho činy v Číně vyústily v neúmyslné poranění pana Luxe, a za své zapojení v této nešťastné události se upřímně omluvil. Pokud pan Lux své oznámení skutečně podá, Adrian využije veškeré dostupné prostředky, aby vysvětlil svoji pozici a očistil své jméno. Do té doby nebudeme činit žádné další komentáře, protože se Adrian soustředí na nadcházející závody v Barceloně a Monaku."

Podrobné zpravodajství z F1 najdete na www.f1sports.cz.

Zrušit


Časová osa: Formule 1

Filtr článků - Formule 1