Rubriky:

Americký fotbal

Broncos mají s Peytonem Manningem šanci na Super Bowl, říká Mike Mayock

20. března 2012 22:46

NFL analytik a komentátor čtvrtečních fotbalových přenosů (Thursday Night Football) – Mike Mayock, který je považován za jednoho z nejlepších odborníků na americký fotbal, řekl, že Broncos mají s Peytonem Manningem šanci vyhrát Super Bowl. Mayock tento názor prezentoval ještě před tím, než Denver skutečně získal Manninga do svého týmu.

 

gettyimages.com

„Základem všeho je, že tento hráč je jedinečný," řekl Mayock během pátečního rozhovoru. „V historii NFL je jen několik hráčů jako on. Když je zdravý a hraje na nejvyšší úrovni, pak mi v mysli vytanou pouhá dvě slova – Super Bowl."

Mayock dále prozradil, že si myslí, že se Broncos pokusí Manningovi obstarat všechny ofenzivní zbraně, které budou moci – jako wide receivera Mika Wallace, který je v současné době chráněným volným hráčem, a tight enda Dallase Clarka, přestože by se v případě, že by chtěli získat Wallace z Pittsburghu, museli vzdát prvního práva volby v letošním kole draftu. Mayock si myslí, že by stálo za to „vyzbrojit" Manninga všemi zbraněmi, které potřebuje k tomu, aby dovedl Broncos k zisku titulu.

„Skutečně bych se pouze snažil sehnat do ofenzívy každého, koho bych mohl, a pak bych řekl: ‚Dobře Peytone, je na tobě, abys vyhrál Super Bowl, jdeme na to!'" řekl Mayock.

Jediné, čeho se Mayock obává, je fakt, zda Manningova ruka, která byla oslabena kvůli poškozeným nervům v pravém tricepsu, bude mít dostatečnou sílu a výdrž na to, aby dokázala naplno fungovat po celý zápas.

„Dokáže hodit sedmdesátým pasem šedesát yardů? Mluvil jsem s některými lidmi, kteří jej viděli házet na vlastní oči, a každý z nich byl velmi nadšen z toho, jak mu to jde," řekl Mayock. „Mou jedinou otázkou je: Má dostatek síly, svalové síly, aby dokázal házet, i když je unaven? Pokud bych si tím byl jistý, cítil bych se velmi dobře."

Mike Mayock si myslí, že Broncos mají s Manningem šanci vyhrát Super Bowl... Najde se vůbec někdo, kdo by si v tuto chvíli myslel něco jiného?

nfl.cz

Zrušit


Časová osa: Americký fotbal

Filtr článků - Americký fotbal