Rubriky:

Atletika

Tyčkařka Isinbajevová chce být hvězdou v Hollywoodu

3. září 2005 10:05 - MOSKVA

Srdce atletických příznivců už si tyčkařka Jelena Isinbajevová dávno získala, teď touží také dobýt Hollywood a zaujmout i filmové fanoušky. Atletické řemeslo zvládá dokonale, letos devětkrát zlepšila světový rekord a jako první žena se přenesla přes bájnou hranici pěti metrů. Je mistryní světa, z loňska i olympijskou vítězkou. Další stopu by teď ale ráda zanechala na herecké scéně.

"Miluju, když mohu zkoušet nové věci a ráda bych se prosadila ve filmu," prozradila na sebe třiadvacetiletá fenomenální atletka.

Sama je obdivovatelkou hereckých krasavců Brada Pitta a Toma Cruise, pokud by se jí však měl podařit v Hollywoodu průlom, mělo by se tak stát v žánru, do kterého tito dva až zase tolik nezapadají. "Ráda bych hrála hlavní roli v akčním filmu, žádná romantika nebo drama, ale něco na způsob Arnolda Schwarzeneggera. Opravdu jenom hlavní roli, dejme tomu třeba v Terminátorovi 4," nechala se slyšet Ruska.

Atletiky se v žádném případě nechce vzdát, ale v Hollywoodu by to prý zkusila okamžitě. Pokud by to tedy nijak nenarušilo její sportovní kariéru. Zkušenosti před kamerou má minimální, ale už má za sebou třeba videoklipy pro svého sponzora a věří, že v sobě cítí herecké schopnosti.

"Myslím, že i v této oblasti mohu být úspěšná. Myslím, že mám dostatek charismatu a osobnosti na to, abych se na obrazovce ukázala," řekla.

ČTK

Zrušit


Časová osa: Atletika

Filtr článků - Atletika