Rubriky:

Biatlon

Koukalová slavila Valentýna s předstihem, teklo šampaňské. Norská hvězda dostala košem

13. února 2017 16:31 - Hochfilzen/Praha

S dvoudenním předstihem oslavila biatlonistka Gabriela Koukalová Valentýna. Už v neděli dostala mistryně světa v dějišti světového šampionátu v rakouském Hochfilzenu od manžela Petra dvě láhve šampaňského.

 

Facebook

"V úterý už si nebudu moci ani cucnout, protože mě ve středu čeká další náročný závod, tak si to díky důvtipnému manželovi chytře vynahrazujeme už dnes," napsala vítězka sprintu a bronzová medailistka ze stíhačky na sociálních sítích.

Na fotce ukázala dvě láhve se zamilovanými vzkazy, které k svátku zamilovaných dostala. "Jdeme to bouchnout na naši lásku i na zlato a bronz z vydařených závodů, na kterých máte velkou zásluhu," poděkovala za podporu fanoušků.

V úterý (na Valentýna) už si nebudu moci ani cucnout, protože mě ve středu čeká další náročný závod, tak si to díky dů...

Zveřejnil(a) Gabriela Koukalova dne 12. únor 2017

V pondělí na tiskové konferenci na stadiónu dostali závodníci otázku, jak úterního Valentýna oslaví. "Všechno co potřebuji, mám zde, Gábinu. To vypadá na perfektního Valentýna," naklonil se Nor Johannes Bö 'zamilovaně' k Češce.

Koukalová obratem zvesela reagovala. "To je nemožné, mám tady manžela. Musíme pár dnů počkat," rozesmála úřadující vítězka SP přítomné. Později dodala, že Bö je obrovský vtipálek, a vyzdvihla atmosféru mezi biatlonisty. "Je krásná a hodně pro mě znamená. Proto jsem ráda, že jsem si vybrala tento sport," řekla.

ČTK, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Biatlon

Filtr článků - Biatlon