Rubriky:

Cyklistika

Z českých cyklistů pojede Tour de France asi jen Padrnos

11. června 2007 11:55 - PAŘÍŽ

Pořadatelé Tour de France v pondělí zveřejnili jména tří týmů, které pojedou letošní ročník slavného cyklistického závodu na divokou kartu. Zbývající místa ve startovní listině 21 stájí zaplnily celky Astana, Agritubel a Barloworld. Z českých jezdců se tak na startu objeví pravděpodobně pouze Pavel Padrnos ze stáje Discovery Channel, ale ani jeho účast ještě není definitivní.

 

PRÁVO/Michaela Říhová

Naopak v nominaci stáje Liquigas není mladý Roman Kreuziger, ani vedení německé stáje T-Mobile nepočítá se startem Františka Raboně. Tour odstartuje 7. července v Londýně, cíl je 29. července v Paříži.

Seznam týmů Tour de France 2007:
AG2r Prévoyance, Agritubel, Astana, Barloworld, Bouygues Telecom, Caisse d'Epargne, Cofidis, Crédit Agricole, CSC, Discovery Channel, Euskaltel, Française des Jeux, Gerolsteiner, Lampre-Fondital, Liquigas, Milram, Predictor-Lotto, Quick Step, Rabobank, Saunier Duval, T-Mobile.

ČTK

Časová osa: Cyklistika | Tour de France

Filtr článků - Cyklistika


Fortuna liga 2019/2020

Během podzimní části letošního ročníku Fortuna ligy se od 12. 7. do 14. 12. 2019 odehraje celkem dvacet kol. Titul obhajuje Slavia, prvoligovým nováčkem jsou České Budějovice.