Rubriky:

Cyklistika

Dráhař Bábek v týmovém sprintu na druhý domácí titul nedosáhl

2. července 2020 22:50 - Praha

Dráhový cyklista Tomáš Bábek na domácím šampionátu v Praze na druhý titul nedosáhl. Vítěz středečního sprintu dnes ve finále týmového sprintu prohrál společně s Davidem Sojkou a Dominikem Topinkou souboj s dalším smíšeným družstvem z brněnské Dukly a Bikrosclubu Řepy Brno ve složení Matěj Bohuslávek, Martin Čechman a Jakub Šťastný.

 

archiv Tomáše Bábka

Kilometr s pevným startem se na Třebešíně kvůli bouřce a průtrži mračen nestihl kompletně odjet a o mistrovské tituly se tak bude v této disciplíně bojovat až v pátek. To je na programu i závěrečný keirin.

Mistrovství ČR v dráhové cyklistice v Praze na Třebešíně - sprinterské disciplíny:
Muži:
Týmový sprint - finále:
Bohuslávek, Šťastný, Čechman (Bikrosclub Řepy/Dukla Brno) 1:01,061 - Topinka, Sojka, Bábek (Bikrosclub Řepy/Dukla Brno) 1:01,468,
3. Janošek, Wagner, Pavel Kelemen (všichni Dukla Brno) 1:02,143.
Ženy:
500 m s pevným startem:
1. S. Kaňkovská 36,337
2. V. Jaborníková (obě Dukla Brno) 36,897
ČTK

Časová osa: Cyklistika - Tour de France 2020

Filtr článků - Cyklistika


Tour de France 2020

107. ročník nejslavnějšího cyklistického závodu světa Tour de France letos odstartuje 29. srpna v Nice a skončí 20. září tradičním dojezdem do Paříže. Z loňského roku vítězství obhajuje kolumbijský jezdec Egan Bernal. Na startu nebudou chybět další favorité - Thibaut Pinot nebo Primož Roglič. Z Čechů se představí Roman Kreuziger a Jan Hirt.