Kreuziger zůstal i po páté etapě závodu Kolem Švýcarska celkově třetí

Gansingen

Vladimir Isajčev vyhrál pátou etapu cyklistického závodu Kolem Švýcarska. Jezdec stáje Kaťuša uspěl v závěrečném spurtu v Gansingenu po úniku pětičlenné skupiny a vybojoval své první profesionální vítězství. Český reprezentant Roman Kreuziger projel cílem spolu s většinou závodníků na 56. místě a v průběžném hodnocení zůstal třetí.

Roman Kreuziger v dresu Astany.

Šestadvacetiletý Rus Isajčev porazil Španěla Rubena Pereze, třetí projel cílem Ital Salvatore Puccio. První místo v průběžném pořadí uhájil dnes patnáctý Rui Costa, který dojel v hlavním pelotonu se ztrátou více než jedenácti minut.