Živě

Spilkové hrozí, že na LPGA znovu neprojde cutem

15. června 2019 08:34 - Grand Rapids

Golfistce Kláře Spilkové hrozí, že znovu neprojde na LPGA Tour cutem. Po druhém kole turnaje v Grand Rapids, které ještě není kvůli zpoždění ze čtvrtku dohrané, má celkově par a na postup ztrácí jednu ránu.

 

Zdeněk Sluka, Právo

První den Meijer LPGA Classic for Simply Give zahrála Spilková ránu pod par, ve druhém zas jednu nad a aktuálně figuruje na děleném 82. místě. Aby postoupila do závěrečných kol, musely by hráčky před ní v dohrávce kazit.

Čtyřiadvacetiletá Spilková hraje první sezonu na LPGA Tour a z předešlých devíti letošních startů proměnila v cut jen tři.

V Grand Rapids je v čele Brooke Hendersonová. Kanaďanka se v obou kolech dostala osm ran pod par, celkově tak má skóre -16 a vede s náskokem tří ran .

ČTK

Časová osa: Golf

Filtr článků - Golf


Letní olympijské hry Tokio 2021

Kvůli koronaviru o rok přeložené letní olympijské hry v Tokiu začínají 23. července slavnostním zahájením a končí 8. srpna 2021 zakončovacím ceremoniálem. Sportovce čeká v rámci 33 sportů 339 disciplín na 33 sportovištích, čeští reprezentanti obhajují jednu zlatou, dvě stříbrné a sedm bronzových medailí z olympiády v Riu.