Golf

Hříšník Woods prý chystá šokující návrat ke golfu

3. února 2010 21:37 - MELBOURNE/PRAHA

Tiger Woods se podle australského deníku Herald Sun připravuje na "šokující návrat k soutěžnímu golfu", a to už za dva týdny. PGA Tour zprávu nekomentovala.

Charlie Riedel, ČTK/AP

Podle australského deníku, který necitoval žádný zdroj, by Woods mohl do dvou týdnů ukončit léčbu sexuální závislosti a znovu hrát golf už na Accenture Match Play Championship, který startuje 17. února v Arizoně.

Právě tam se Woods vrátil před rokem po zranění kolene a posléze prohrál ve druhém kole s Timem Clarkem. Hlavní sponzor turnaje koncem roku Woodsovi vypověděl sponzorskou smlouvu kvůli skandálu, který se provalil kvůli autonehodě z 27. listopadu. "Nemáme žádný komentář," reagoval na zprávu Herald Sun mluvčí PGA Tour Ty Votaw.

Woods nehrál golf od listopadu, kdy zvítězil na Australian Masters. Světovou jamkovku vyhrál třikrát, naposledy v roce 2008.