Česko - Maďarsko 0:1 aneb v Berouně všechny převezl Hahn

Poprvé v historii Pilsner Urquell Czech PGA Tour vyhrál turnaj maďarský golfista. Roland Hahn předváděl výborné výkony už v začátku loňské sezóny, ale to nejlepší si nechal na konec letošního května do Berouna na Ramlösa Media Trophy.

Hahn skvělým závěrem vyrovnal 64 ranami rekord hřiště Ondřeje Lébla z roku 2009 a se skóre -11 zvítězil o čtyři údery před Robertem Schovánkem a o pět před Štefanem Páleníkem, který ve svém druhém turnaji mezi profesionály poprvé skončil na "medailové" pozici.

Hahn se do druhého kola vydal v předposledním flightu z děleného čtvrtého místa s výsledkem 69 ran. Úterý zastihlo profesionála z Budapešti ve fantastické formě. Poprvé v kariéře zvládl kolo bez jediného bogey. A co víc. Na první devítce se tlačil dopředu třemi birdie.