Házenkářky Olomouce vyhrály ve 3. kole PVP o deset gólů

OLOMOUC

Házenkářky Zory Olomouc vstoupily do 3. kola Poháru vítězek pohárů vysokým vítězstvím. České mistryně na domácí palubovce porazily Dinamo Petrohemia Pančevo 35:25 a vytvořily si dobrou pozici před odvetou, která je na programu za týden v Srbsku.

První poločas zápasu byl vyrovnaný a přestože hráčky Olomouce dvakrát dokázaly získat tříbrankové vedení, skončilo první dějství nerozhodně 13:13.

Hráčky Pančeva držely s domácím týmem krok do 45. minuty, pak však odpadly a Olomouc navýšila náskok až na konečný rozdíl deseti gólů.

Pohár vítězek pohárů - 3. kolo:
DHK Zora Olomouc - Dinamo Petrohemia Pančevo (Srb.) 35:25 (13:13)
Nejvíce branek: Salčáková 6, Hejtmánková 6/1, Hrbková 6/2 - Žigová 6/3, Balačová 6, Damjanovičová 5. Rozhodčí: Veber, Pangerč (Slovin.). Sedmimetrové hody: 4/3 - 6/6. Vyloučení: 1:5. Diváci: 500.